Zintegrowany Informator Pacjenta

Zintegrowany Informator Pacjenta
Zintegrowany Informator Pacjenta 2018-02-21T13:25:23+01:00

Narodowy Fundusz Zdrowia z dniem 1 lipca 2013 r. uruchomił Zintegrowany Informator Pacjenta, czyli serwis internetowy, dzięki któremu każdy zainteresowany będzie mógł sprawdzić na bieżąco historię udzielonych mu i sfinansowanych przez NFZ świadczeń opieki zdrowotnej oraz zrealizowanych recept.

System potwierdza status ubezpieczenia, co jest niezmiernie przydatne podczas ubiegania się o wyrobienie w NFZ Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ), jak również podczas wizyty u lekarza.

ZIP jest ogromną bazą danych, która na pewno stanie się niezwykle przydatna każdemu, kto potrzebować będzie pomocy medycznej. Zawiera wykaz placówek mających podpisane umowy z NFZ wraz z mapami dojazdu oraz godzinami otwarcia.

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane do wizyty w Delegaturze NFZ w Legnicy ul. Jana Pawła I 7, pok.3 i 11 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

Uzyskać dostęp do ZIP można:

– zgłaszając się do siedziby NFZ z dowodem osobistym lub paszportem, złożyć wniosek, odebrać login i hasło dostępu,
– wypełnić wniosek na stronie zip.nfz.gov.pl, a następnie w siedzibie NFZ odebrać login i hasło dostępu.

Wszelkie informacje dostępne na stronie internetowej: http://www.nfz-wroclaw.pl

Zachęcamy do założenia własnego konta w Zintegrowanym Informatorze Pacjenta.

Gminny Ośrodek Zdrowia w Mściwojowie

Gminny Ośrodek Zdrowia w Mściwojowie funkcjonuje jako Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej. Świadczy usługi na podstawie i w zakresie zawartych umów z Narodowym Funduszem Zdrowia w siedzibie GOZ oraz w Punkcie Lekarskim w Snowidzy.

Skontaktuj się z nami

Punkt lekarski w Snowidzy

Snowidza 91a 59-407 Mściwojów +48 76 871 83 25
close form phone
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!

  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię temat...

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gminny Ośrodek Zdrowia, Mściwojów 5a, 59-407 Mściwojów w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".