UWAGA PACJENCI

UWAGA PACJENCI

Z uwagi na liczne zachorowania również personelu medycznego proszę o wyrozumiałość i kierowanie się do placówki w Mściwojowie.

Punkt Lekarski w Snowidzy nie będzie udzielał  teleporad oraz przyjmował pacjentów od dnia 10.11.2020 do odwołania

W Punkcie Lekarskim w Snowidzy będzie pobierany materiał do badań laboratoryjnych po uprzednim umówieniu telefonicznym w

GOZ Mściwojów tel. 76 8728514 oraz 76 8788559

Teleporad udziela Gminny Ośrodek Zdrowia w Mściwojowie tylko i wyłącznie.

Rehabilitacja działa bez zmian.

Drodzy Pacjenci proszę o wyrozumiałość, jeżeli nie dostaniecie się do lekarza w dniu kiedy dzwonicie, to nie znaczy, że nie pracujemy albo telefonu nie chcemy odebrać – WIRUS tez nas dotyczy i też chorujemy. Działamy obecnie w składzie dość uszczuplonym. Każdy pacjent będzie miał udzieloną teleporadę w ustalonym czasie przez personel pielęgniarski.

2020-11-09T15:51:50+01:00

Gminny Ośrodek Zdrowia w Mściwojowie

Gminny Ośrodek Zdrowia w Mściwojowie funkcjonuje jako Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej. Świadczy usługi na podstawie i w zakresie zawartych umów z Narodowym Funduszem Zdrowia w siedzibie GOZ oraz w Punkcie Lekarskim w Snowidzy.

Skontaktuj się z nami

Punkt lekarski w Snowidzy

Snowidza 91a 59-407 Mściwojów +48 76 871 83 25
close form phone
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!

  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię temat...

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gminny Ośrodek Zdrowia, Mściwojów 5a, 59-407 Mściwojów w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".