GOZ Mściwojów oraz Punkt Lekarski w Snowidzy realizują projekt e-Gabinet+

GOZ Mściwojów oraz Punkt Lekarski w Snowidzy realizują projekt e-Gabinet+

Gminny Ośrodek Zdrowia w Mściwojowie oraz Punkt Lekarski w Snowidzy są uczestnikiem projektu pn. „Wdrożenie e-usług w placówkach POZ i ich integracja z systemem e-zdrowia z wykorzystaniem narzędzia centralnego” („e-Gabinet+”) finansowanego z Funduszy Europejskich.

Dwa wnioski złożone przez Gminny Ośrodek Zdrowia w Mściwojowie zostały pozytywnie rozpatrzone, dzięki czemu GOZ otrzymał sprzęt komputerowy o wartości blisko 134 785,50 zł: laptopy wraz z czytnikami e-dowodów, urządzenia wielofunkcyjne (drukarki z funkcją skanowania), przełączniki sieciowe, a także możliwość wykorzystania bezpłatnej aplikacji gabinetowej e-Gabinet+ w celu integracji z centralnym systemem e-zdrowia. Sprzęt został przekazany w formie darowizny przez Ministerstwo Zdrowia.

Projekt jest finansowany przez Unię Europejską w ramach pakietu REACT-EU, jego celem jest wsparcie cyfryzacji świadczeniodawców udzielających świadczeń gwarantowanych w rodzaju podstawowa opieka zdrowotna.

Realizatorem projektu jest Ministerstwo Zdrowia, a jego wartość wynosi 199 302 875,71 zł.
Okres realizacji projektu: od 01.07.2022 do 31.12.2023 r.
Celem projektu jest wsparcie cyfryzacji placówek POZ.
Otrzymany sprzęt oraz aplikacja gabinetowa usprawni obsługę pacjenta poprzez informatyzację czynności związanych z rejestrowaniem danych o udzielonych świadczeniach oraz umożliwi szybszy dostęp do dokumentacji medycznej pacjenta wytworzonej w innym podmiocie leczniczym.

Więcej informacji o projekcie na stronie: https://zdrowie.gov.pl/poiis/s…

Jak należy zgłaszać nieprawidłowości?

Instytucja Zarządzająca Programem Infrastruktura i Środowisko, przywiązuje szczególną wagę do zapewnienia realizacji projektów w ramach Programu w sposób etyczny, jawny i przejrzysty. Dlatego też stworzone zostało proste narzędzie do zgłaszania wszelkich nieprawidłowości dotyczących projektów finansowanych ze środków pochodzących z Programu Infrastruktura i Środowisko.
Przekazywane sygnały o nieprawidłowościach pozwolą na wprowadzenie odpowiednich środków zaradczych oraz przyczynią się do zapewnienia najwyższych standardów realizacji projektów.

W celu zgłoszenia nieprawidłowości należy:

Więcej informacji na ten temat: przejdź na stronę programu Infrastruktura i Środowisko.

2023-08-28T08:39:44+02:00

Gminny Ośrodek Zdrowia w Mściwojowie

Gminny Ośrodek Zdrowia w Mściwojowie funkcjonuje jako Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej. Świadczy usługi na podstawie i w zakresie zawartych umów z Narodowym Funduszem Zdrowia w siedzibie GOZ oraz w Punkcie Lekarskim w Snowidzy.

Skontaktuj się z nami

Punkt lekarski w Snowidzy

Snowidza 91a 59-407 Mściwojów +48 76 871 83 25
close form phone
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!

  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię temat...

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gminny Ośrodek Zdrowia, Mściwojów 5a, 59-407 Mściwojów w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".