Dodatkowy numeru telefonu służącego TELEPORADOM

Dodatkowy numeru telefonu służącego TELEPORADOM

Gminny Ośrodek Zdrowia w Mściwojowie informuje, iż z uwagi na konieczność zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, uruchomiony został dodatkowy numeru telefonu służącego TELEPORADOM MEDYCZNYM w GOZ Mściwojów.

Nowy numer telefonu to: +48 768788559

Dzięki teleporadzie możesz otrzymać:
– zalecenia,
– e-zwolnienie,
– e-receptę,
– sugestie bezpośrednie wizyty w placówce lub kontaktu ze stacją sanitarno-epidemiologiczną, jeśli będzie taka konieczność.

Bez wychodzenia z domu ograniczmy ryzyko rozprzestrzeniania się KORONAWIRUSA, zapewniając większe bezpieczeństwo pacjentom i personelowi medycznemu.

2020-03-17T22:22:27+01:00

Gminny Ośrodek Zdrowia w Mściwojowie

Gminny Ośrodek Zdrowia w Mściwojowie funkcjonuje jako Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej. Świadczy usługi na podstawie i w zakresie zawartych umów z Narodowym Funduszem Zdrowia w siedzibie GOZ oraz w Punkcie Lekarskim w Snowidzy.

Skontaktuj się z nami

Punkt lekarski w Snowidzy

Snowidza 91a 59-407 Mściwojów +48 76 871 83 25
close form phone
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!

  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię temat...

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gminny Ośrodek Zdrowia, Mściwojów 5a, 59-407 Mściwojów w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".