APEL w związku z KORONAWIRUSEM

APEL w związku z KORONAWIRUSEM

Gminny Ośrodek Zdrowia  oraz Punkt Lekarski w Snowidzy w celu zminimalizowania spotykania się pacjentów zwraca się z prośbą o tylko i wyłącznie rejestrację telefoniczną podczas której proszę o podanie wszelkich objawów oraz nie zatajanie informacji o stanie zdrowia pacjenta.

Mogą Państwo zadzwonić do ośrodka zdrowia w celu udzielenia TELEPORADY.  Jeżeli w danym momencie nie będzie można Państwa połączyć z lekarzem proszę o pozostawienie nr telefonu wówczas oddzwonimy. Umawiając wizytę telefonicznie w rejestracji oprócz objawów, koniecznie proszę o podanie  czy miałeś kontakt z osobą, lub sam przebywałeś na terenie krajów Europejskich w obszarze, gdzie nastąpiła transmisja SARS CoV-2.

Brakuje Państwu leków przyjmowanych przewlekle –proszę o telefoniczne zgłaszanie, po to są e-recepty w takiej chwili.

Przychodzą Państwo na zastrzyki i poruszają się Państwo samodzielnie, proszę w miarę możliwości aby osoby towarzyszące pozostały na zewnątrz.

Wszelkie Państwa niepokoje związane z złym samopoczuciem  Nasz zespół medyczny postara się wyjaśnić telefonicznie oraz skierować do odpowiednich służb – Nie muszą Państwo Przychodzić do Ośrodka Zdrowia.

Proszę również o odwoływanie zaplanowanych wizyt na rehabilitację, dermatologa, stomatologa w przypadku złego samopoczucia.

Powyższe zalecenia mają również i przede wszystkim zabezpieczyć personel medyczny, który w żaden sposób nie może być narażany.

 

Kierownik
Gminnego Ośrodka Zdrowia w Mściwojowie
Anna Szymczak

2020-03-12T09:09:30+01:00

Gminny Ośrodek Zdrowia w Mściwojowie

Gminny Ośrodek Zdrowia w Mściwojowie funkcjonuje jako Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej. Świadczy usługi na podstawie i w zakresie zawartych umów z Narodowym Funduszem Zdrowia w siedzibie GOZ oraz w Punkcie Lekarskim w Snowidzy.

Skontaktuj się z nami

Punkt lekarski w Snowidzy

Snowidza 91a 59-407 Mściwojów +48 76 871 83 25
close form phone
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!

  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię temat...

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gminny Ośrodek Zdrowia, Mściwojów 5a, 59-407 Mściwojów w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".